Czas: 03:50

Odsłony: 194 953

5 790 79

Dodany: 2018-03-27 16:16:47

Autor: Szpadyzor Records

Kategoria: Muzyka

szpadyzor recordsszpadyzorraphip-hophip hopmielzkygruby mielzkymielonkomik z depresjąchwiałdj chwiałlittlethe returnersreturnersreturnersiteledyskklip

Gruby Mielzky - Jak nie dzisiaj (prod./gramofony: The Returners)Zamów preorder albumu "Komik z depresją" na http://www.komikzdepresja.pl"

Słuchaj kawałka w digitalu: http://mymusicpl.lnk.to/JakNieDzisiaj

Więcej teledysków Mielzky'ego: http://www.youtube.com/playlist?list=PLkrjmVcTz_OmXXSK9Gq-D6dKYJQvrg8Cm

Czerń i biel. Ogień i woda. Dobro i zło. Miłość i nienawiść. Smutek i radość. Skrajności, na których opiera się wszystko. Skrajności, które nie mogą bez siebie istnieć. Komik z depresją. Ja. Czy to sukces, że po tym wszystkim co przeszedłem stać mnie jeszcze na uśmiech? Czy może to porażka, że nie potrafię się cieszyć wszystkim co mam, a tak bardzo tkwię w przeszłości? Któż to wie…

Nie szło mi ostatnio pisanie, taki chyba urok tego zawodu, gdy czegoś od siebie wymagasz. Zrobiłem ten album z moimi przyjaciółmi, niektórzy znają ich jako Returnersi, spędziliśmy razem zajebisty czas podczas tworzenia tego albumu. Gruby Mielzky. Komik z depresją.

Tylko w wersji preorderowej album wzbogacony jest o dodatkową EP'kę, która zawiera wcześniejsze utwory poprzedzające album, a także jeden niepublikowany wcześniej kawałek. ILOŚĆ LIMITOWANA!

Autor słów: Tomasz Mielewski
Autor muzyki: Michał Chwiałkowski, Michał Harmaciński
Teledysk: Smoła Studio
ISRC: PLH511200598

http://www.facebook.com/iammielzky/
http://www.facebook.com/thereturnershiphop/
http://www.instagram.com/iammielzky
http://www.instagram.com/returnersi

Facebook